21-07-2015

BICOM Biorezonans Tedavisi Nedir?

Dünyada başarı ile uygulanan ancak ülkemizde az bilinen Biorezonans tedavi yöntemi, vücuttaki frekans örneklerine (vücuda ait titreşim örneği) dayanmaktadır. Hiçbir yan etkisinin olmadığı 30 yıldan fazla bir süre içinde kanıtlanmış ağrısız ve ilaçsız, biyolojik bir metottur. Geleneksel ilaçla tedavide sadece hastalığın belirtileri giderilir fakat biorezonans tedavisi ile hastalığın esası temel alınmakta ve tedavi kökten sağlanmaktadır. Hastalık yapan etkenlerin teşhisi ve tedavisi aynı cihazla olur.

Bu tedavi yöntemiyle, sigara bağımlılığı 45 dakikalık tek bir seansta tedavi edilebilmektedir. Ayrıca çağımızın hastalığı olan allerjik rahatsızlıkların da (allerjik astım, saman nezlesi, polen, güneş allerjisi, atopik egzema, nörodermatit gibi) kısa sürede, aşısız ve kalıcı tedavisi sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra, tüm ağrılarda (migren, bel, omuz, kas ağrısı, vs) ve ayrıca 400 çeşit rahatsızlıkta biorezonans tedavisi başarı ile uygulanmaktadır.

Metodun Temeli: Kuantum mekaniği düşüncesine göre (Debrogli Nobel Ödülü 1929) madde küçük parçacıklardan oluşmuştur . Bir diğer az bilinen buluş hücrelerin birbirleriyle belirli dalga boyundaki frekanslarla iletişim kurduğudur. Bu iletişim rahatsız edici frekanslar yok ise mükemmel çalışır ve kişi sağlıklı kabul edilir. Fakat, örneğin vücuda giren bir toksinin rahatsız edici titreşimleri hücreler arasındaki iletişimi bozar.Yani, bu toksin rahatsız edici frekans örneğine sahiptir.

İnsan vücudu elektromanyetik frekanslar yayar. Hasta ve sağlıklı insanın frekans yapısı birbirinden farklıdır. Hastalığa yol açan etkenin frekansı (amalgam, polen, bakteri, virüs, mantar vs. frekansları) hastanın frekans örneğinde saklanarak vücudun normal frekans düzenini bozarlar.

BICOM cihazının çalışma şekli basitçe: Biorezonans tedavisi, frekans kontrollü bilgisayarla yapılır. Hastanın kendi frekansları temel alınır. BICOM cihazı, vücuda yerleştirilen elektrotlar yoluyla frekans düzenini bozan, hastalık yapan etkenin titreşim örneğini tespit eder, değiştirir ve manyetik bir minder yoluyla hastanın vücuduna iade eder. Dolayısıyla hücrelerin düzenli bir şekilde bilgi alışverişi tekrar sağlanmış olur. Belli bir seans sürecinden sonra vücut artık hastalık belirtisi göstermez.

Aynı zamanda, biyolojik, yani hastaya ait iyi frekanslar kuvvetlendirilerek vücudun kendi kendini iyileştirici gücü uyarılmakta ve böylece vücudun savunması da güçlendirilmektedir.

Alerji Tedavisinde: BICOM cihazı ile kişiye allerji yapan madde tespit edilebilmektedir. Genelde bir tedavi 5 ila 30 dakika arasında son bulur. Haftada bir kez uygulanır.

Ne çeşit hastalıklar Biorezonans tedavisiyle giderilebilir?

Her çeşit hastalıkta, hastalığın neden olduğu normal olmayan frekanslar ortaya çıkar. Hemen hemen tüm hastalıklar Biorezonans yöntemiyle başarılı sonuçlarla tedavi edilebilmektedir. Diğer geleneksel metotlar ve tedavi yollarının tamamen başarısız olduğu durumlarda bile iyi neticeler elde edilir.

Biorezonans yöntemininin diğer bazı uygulama alanları ise:

İlaç testi (kullanılan ilacın veya ürünün kişiye faydalı olup olmadığı test edilebilmektedir ). Yüz kırışıklığı, felci, selülit, kronik yorgunluk, boyun-diz kireçlenmesi, kırık, yaralanmalar, saç dökülmesi, siğil, vitiligo, tırnak-cilt mantarı, romatizmal hastalıklar, iç organ düzensizlikleri, organ-sistem tedavisi, irritabl kolon, kabızlık, kısırlık, prostat adenomu, ağrılı adet, menopoz problemleri, gebelikte doğuma hazırlık, gece işemeleri, kolesterol yüksekliği, diabet, kronik böbrek yetmezliği, FMF (Akdeniz ateşi), denge bozukluğu, baş dönmesi, kulak çınlaması, işitme kaybı, panik atak, zihinsel yorgunluk, konsantrasyon bozukluğu, depresyon, hiperaktiv

sendromu, epilepsi, psikoz, multipl skleroz, ALS, kemoterapi, enfeksiyonlar (örnek: sistit, akut ve kronik gastrit, helikobakter, ince-kalın bağırsak iltihabı, kronik karaciğer problemleri (hepatit b, vs), akciğer hastalıkları (bronşit-öksürük, vs ), kulak iltihabı, dişeti iltihabı), çene rahatsızlıkları.